עצור להתעדכנות

אנחנו שמחים להציע לך מגוון טיפים, המלצות ומידע כללימעולם הרכב והנהיגה, שיוכלו לעניין אותך ולחדש לך

• רופטופים (ROOFTOPS)

מכירים את האנשים המרגיזים האלה שהיו שבועיים ויום בחו"ל וכשהם חוזרים הם קצת מתבלבלים ומתנהגים כאילו הם היו שם מינימום שנתיים? ואז יש להם את השאלה המרגיזה בעולם - 'תגידו זה כבר הגיע לארץ?'....

קרא עוד

• טורונטו

יש מקומות שאליהם אנחנו טסים שלא היה לי דחוף להגיע אליהם, מקומות כאלה שאני אומרת לעצמי שלא יחסר לי אם לא אגיע לשם אפילו אם אף פעם לא הייתי.... קרא עוד

• דבר אליה בפרחים

מגיע שלב בחייו של כל גבר שהוא צריך ללכת לראות פריחה.

אז ט"ו בשבט עורר בנו את הדחף להמליץ על טיולי פריחה....כי ט"ו בשבט זה ראש השנה לאילנות...

קרא עוד

• המכוניות החדשות של גוגל כבר כאן...

בכמה סרטי מדע בדיוני ראינו מכוניות ללא נהג, כמה פעמים אמרנו לעצמנו יום יבוא וזה יהיה אמיתי ולא באמת האמנו לעצמנו כי זה באמת נשמע מופרך מידיי...

אז זהו, שמהיום מסתבר שהעתיד כבר כאן.

קרא עוד

• אל תישארו באובך... איך להתנהג כשיש אובך כבד

אם אתם מרגישים שאתם הולכים בתוך ענן כשיש אובך זה כי אתם באמת הולכים בתוך ענן...
    האובך בדרך כלל פוקד אותנו לאחר ימי גשם רציניים או בימי קיץ לחים במיוחד. האובך מגביל מאוד את ההתנהלות שלנו בכביש, הוא יוצר מן מסך המסתיר את רוב המתרחש בכביש.
    קרא עוד

• כשהחיים נותנים לך חול, תעשה ממנו מדבר

מה יותר מחוספס מטיול ג'יפים, במדבר, כשמסביבך רק חול ואווירה צחיחה. אספנו לכם את המדבריות הכי מרשימות כדי שאולי יום אחד תיקחו ג'יפ ותצאו לסיבוב. קרא עוד

• עצירת תדלוק למתחילים

אחת ולתמיד נבין את ההבדל בין 95 ל-98 וכמובן, מה זה סולר?

כשאנחנו מגיעים לתחנת הדלק אנחנו כבר יודעים מה אנחנו צריכים לשים בפנים. 
    אבל, מה זה מה שאנחנו שמים בפנים? את זה לא מלמדים בשעורי הנהיגה ובשביל זה בדיוק אנחנו פה.
    קרא עוד

• רגע לפני שהקיץ נגמר...טיולי משפחות מרעננים

רגע לפני שימי הקיץ החמים מסתיימים, איגדנו בשבילכם מקבץ  טיולי מים מרעננים.
    אז תעמיסו, תניעו ותיהנו...
    קרא עוד

• זהירות נהג חדש

רגע לפני שנהג חדש עולה על הכביש יש כמה דברים שכדאי לדעת
    קרא עוד

• תחסוך ממני

כמה טיפים שיעזרו לכם לחסוך קצת באחזקת הרכב
    קרא עוד