עצור להתעדכנות

רגע לפני שהקיץ נגמר...טיולי משפחות מרעננים
 

גשר החבלים

נחל הבשור זורם בתוך שמורת הבשור היפיפייה הידועה בפריחה המרהיבה שלה. ניתן לעשות מסלול קליל ויפה של כשעתיים וחצי בתחומי השמורה. לאחר מכן ממשיכים לגשר החבלים, או לעצלנים מבניכם, אפשר להגיע ישר אליו. גשר החבלים מחבר בין שני גדותיו של הנהר. הוא היחיד מסוגו בארץ ונמתח לאורך של 80 מטרים. מסלול מצוין לילדים.

בריכת המשושים

נחל המשושים הוא הארוך בנחלי רמת הגולן. אל הבריכה ניתן להגיע דרך מסלול של חמישה קילומטרים שמתבצע על מסלול הנחל עצמו, או מסלול קצר יותר מנחל זוויתן הישר אל הבריכה. בריכה זו ידועה ומפורסמת בשל דפנותיה המשושים, מה שנותן לה באורך פלא את שמה. דרגת הקושי של המסלול היא קלה ומתאימה גם לילדים. הכניסה לאתר בתשלום.

נחל שניר-החצבאני

נחל שניר הוא אחד משלושת מקורותיו העיקריים של נהר הירדן. משך הסיור הוא כשעתיים ורובו מסלולי הליכה בתוך מים. תוכלו ליהנות שם מבריכות ומפלים יפים מחניון יום מסודר ומשולחנות פיקניק בנקודות העצירה היפות ביותר במהלך הטיול שם תוכלו לעצור ולהשתכשך קצת במים. דרגת הקושי קלה והמסלול מותאם מאוד לילדים.

שביל נורמן-כפר ורדים


שלגיה? שביל האבנים הצהובות? הקוסם מארץ עוץ? את כל אלה תוכלו למצוא בשביל נורמן. נשמע הזוי? אז זה לא...איש בשם נורמן, תושב כפר ורדים, לקח חורש פשוט ליד ביתו והפך אותו לאגדה אמיתית מבלי לפגוע כמובן בטבע. משך המסלול הוא כשעתיים ואורכו כקילומטר בלבד שעובר דרך אגדות הילדים האהובות. קשה להסביר, חובה לראות. מיותר לומר שהמסלול מתאים מאוד לילדים...

 

צאו, תטיילו ואל תשכחו ליהנות מהדרך...